Titles you rated
- Lucid DreamRated ★ 0.5
- Time to HuntRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 2.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 2.0
Avengers: EndgameRated ★ 2.0
Black Mirror: BandersnatchRated ★ 1.5- Unlocking SherlockRated ★ 4.0
- Money Heist: The PhenomenonRated ★ 4.0
I Am MotherRated ★ 3.5
Top GunRated ★ 3.5
G.I. JaneRated ★ 3.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 1.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 2.0
Toy Story 2Rated ★ 1.5
A Star Is BornRated ★ 4.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 2.0
ParasiteRated ★ 1.5
Long ShotRated ★ 2.0
Call Me by Your NameRated ★ 2.0
Midnight FMRated ★ 3.5