Movies
Ratings
14
The Taking of Pelham 1 2 3Rated ★ 1.5
ShooterRated ★ 5.0
Patriots DayRated ★ 5.0
Deepwater HorizonRated ★ 5.0
Escape PlanRated ★ 5.0- Believer: extended cutRated ★ 4.5
RoboCopRated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 5.0
2012Rated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
ElysiumRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 4.5