Movies
Ratings
157
Ode to My FatherRated ★ 3.0
Killer ToonRated ★ 3.5
American SniperRated ★ 3.5
Furious 7Rated ★ 4.5
SawRated ★ 4.5
A Bittersweet LifeRated ★ 3.5
Memoir of a Murdereren: New MemoryRated ★ 3.0
PredestinationRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 3.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 2.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5
Our TimesRated ★ 3.5
The King's Case NoteRated ★ 3.0
Fight ClubRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 4.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5
ReturnRated ★ 3.5- ForgottenRated ★ 4.0

InsaneRated ★ 4.0