Movies
Ratings
40
The Man from NowhereRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 3.0
The Danish GirlRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 4.0
Before SunsetRated ★ 5.0
Love LetterRated ★ 5.0
Chungking ExpressRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 5.0
The CureRated ★ 5.0
IdentityRated ★ 5.0
Before SunriseRated ★ 5.0
CocoRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
DemolitionRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 5.0