Movies
Ratings
649
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
Troll FactoryRated ★ 3.5- Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 5.0- Riceboy SleepsRated ★ 4.5
- Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 4.5
The RoundupRated ★ 3.5
Jurassic World: DominionRated ★ 3.0
DuneRated ★ 4.0
Freaks OutRated ★ 4.0- DesertedRated ★ 3.0
MotherRated ★ 3.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 3.5
Eat Pray LoveRated ★ 3.0
Jojo RabbitRated ★ 4.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 3.5