Titles you rated
August RushRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 3.5
Like Father, Like SonRated ★ 5.0
PunchRated ★ 4.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
TranscendenceRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
Life of PiRated ★ 4.5
MasqueradeRated ★ 3.5
Terminator SalvationRated ★ 4.5
Les MisérablesRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 4.0