Titles you rated
It's Only the End of the WorldRated ★ 5.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
The King's ManRated ★ 3.5
The FlashRated ★ 3.5- The WickedRated ★ 4.5
Jojo RabbitRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 4.0
EternalsRated ★ 3.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.0
WishRated ★ 4.5
NopeRated ★ 2.5
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
SoulRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
Nothing SeriousRated ★ 4.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 3.5
MissingRated ★ 4.0- Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5