Movies
Ratings
34
Ocean's ElevenRated ★ 4.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 4.0
Pride & PrejudiceRated ★ 3.0
Romeo + JulietRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 5.0- ActressesRated ★ 4.0
Sister ActRated ★ 5.0
Wicker ParkRated ★ 4.0
300Rated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Miracle on 34th StreetRated ★ 4.0
TroyRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 5.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 5.0
Fight ClubRated ★ 4.0
Step UpRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0