Series
Ratings
63

Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0

Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0

Attack on TitanRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 2.5
My Liberation DiaryRated ★ 5.0
Our BluesRated ★ 2.5
Moon KnightRated ★ 3.5
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0

Chainsaw ManRated ★ 3.5
Steven UniverseRated ★ 5.0
Steven UniverseRated ★ 5.0
Steven UniverseRated ★ 5.0
Steven UniverseRated ★ 5.0
Sword Art Online: Extra EditionRated ★ 0.5
Sword Art Online IIRated ★ 0.5
Sword Art OnlineRated ★ 0.5
His and Her CircumstancesRated ★ 4.0
Steven UniverseRated ★ 5.0
Kim's ConvenienceRated ★ 3.0