Movies
Ratings
109
Us and ThemRated ★ 3.0
The NotebookRated ★ 3.5

Princess MononokeRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
UpRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 3.5

AftersunRated ★ 3.5

Secretly, GreatlyRated ★ 2.5

SnowpiercerRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 5.0

MidsommarRated ★ 3.0

Castaway on the MoonRated ★ 3.5

Keys to the HeartRated ★ 4.5

Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 3.5

HereditaryRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 3.0
No Country for Old MenRated ★ 5.0
Shutter IslandRated ★ 2.5

AshfallRated ★ 1.5