Movies
Ratings
657

RansomedRated ★ 3.0
The Book of FishRated ★ 3.0
SoulRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 3.5

No Other ChoiceRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 4.0
The Wonderful Story of Henry SugarRated ★ 4.0

BugoniaRated ★ 3.0
Officer Black BeltRated ★ 2.5
Good NewsRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
SinnersRated ★ 4.5
301, 302Rated ★ 4.0

Chungking ExpressRated ★ 4.5
RevelationRated ★ 1.5
Ferris Bueller's Day OffRated ★ 4.0
People in the SlumRated ★ 4.5
Merry ChristmasRated ★ 2.5
Meet Me in St. LouisRated ★ 3.5
GremlinsRated ★ 3.0