Movies
Ratings
249
The World of LoveRated ★ 5.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.5

Love in the Big CityRated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 4.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0

ExhumaRated ★ 3.5
WonkaRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 4.5

12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Arthur ChristmasRated ★ 4.0
ScrapperRated ★ 3.5
The Lives of OthersRated ★ 4.0

AftersunRated ★ 4.0

Next SoheeRated ★ 4.0

We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.5
When Harry Met Sally...Rated ★ 4.0