Movies
Ratings
172
Armageddon TalesRated ★ 5.0
Adaptation.Rated ★ 4.5
After LifeRated ★ 3.0
Air DollRated ★ 3.0
After the StormRated ★ 5.0
The Third MurderRated ★ 4.0
ShopliftersRated ★ 5.0
UpRated ★ 3.5

Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Corpse BrideRated ★ 2.5
Soul MateRated ★ 5.0

Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.5
OnceRated ★ 4.0

Castle in the SkyRated ★ 4.0
Phantom ThreadRated ★ 4.5
Tokyo StoryRated ★ 4.0
Toy Story 4Rated ★ 3.5
Toy Story 3Rated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.0

Spirited AwayRated ★ 5.0