Movies
Ratings
237

Murder ReportRated ★ 0.5
Two Seasons, Two StrangersRated ★ 1.5

MaterialistsRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 5.0

You Are the Apple of My EyeRated ★ 0.5
It’s Okay!Rated ★ 2.5
The World of LoveRated ★ 5.0

E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 5.0
ChicagoRated ★ 4.0

Our SeasonRated ★ 5.0
The UglyRated ★ 3.5
Don't Die: The Man Who Wants to Live ForeverRated ★ 2.5

ArrivalRated ★ 4.5
Love UntangledRated ★ 1.5
No Country for Old MenRated ★ 3.0

The Berlin FileRated ★ 1.5
My Daughter is a ZombieRated ★ 2.0
FlightplanRated ★ 5.0
Once in a SummerRated ★ 4.5
Corpse BrideRated ★ 4.0