Series
Ratings
689

Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.0

Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.5
Taxi Driver 2Rated ★ 3.0
Taxi DriverRated ★ 3.0
The FableRated ★ 4.5
Even Given the Worthless "Appraiser" Class, I'm Actually the StrongestRated ★ 0.5

DAN DA DANRated ★ 4.0
Solo Leveling Season 2 -Arise from the Shadow-Rated ★ 3.0

Solo LevelingRated ★ 3.5
Crime SceneRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0

UnnaturalRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 5.0
Queen of VillainsRated ★ 3.5
The FrogRated ★ 4.0
TrespassersRated ★ 4.0
Baby ReindeerRated ★ 4.5
샤먼: 귀신전Rated ★ 2.0
Hotel Del LunaRated ★ 3.5
Although I Am Not a HeroRated ★ 3.5