Titles you rated
Blood DiamondRated ★ 4.0

MoneyRated ★ 4.0

Extreme JobRated ★ 3.0

ParasiteRated ★ 5.0

Little ForestRated ★ 4.5
To Each His OwnRated ★ 1.0
Sea FogRated ★ 2.5

The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 2.5

SilencedRated ★ 3.5

BrokenRated ★ 3.0

The HostRated ★ 2.5
Now You See MeRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.5
Love ActuallyRated ★ 4.0

Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.5

Nameless GangsterRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 4.5