Movies
Ratings
68
InsidiousRated ★ 5.0
HairsprayRated ★ 5.0

The Man from NowhereRated ★ 3.0

200 Pounds BeautyRated ★ 5.0

May 18Rated ★ 4.0

War of the ArrowsRated ★ 3.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0

Scandal MakersRated ★ 4.0

MasqueradeRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
MontageRated ★ 2.0
RatatouilleRated ★ 3.0
DisconnectRated ★ 5.0
Hide and SeekRated ★ 4.0
OblivionRated ★ 5.0
Cloud AtlasRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.0

Pan's LabyrinthRated ★ 5.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 4.0

The Face ReaderRated ★ 3.0