Movies
Ratings
176
GattacaRated ★ 4.5
Total EclipseRated ★ 2.5
Empire of PassionRated ★ 3.5
Matangi / Maya / M.I.A.Rated ★ 3.0
Marina Abramović: The Artist Is PresentRated ★ 4.0

Green BookRated ★ 4.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 4.5
The Lives of OthersRated ★ 5.0

AlienoidRated ★ 3.0

SunnyRated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 5.0

The First Slam DunkRated ★ 5.0
OppenheimerRated ★ 5.0

Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0

Decision to LeaveRated ★ 4.0

ExitRated ★ 3.0

The FortressRated ★ 4.0
Mulholland DriveRated ★ 4.5

WhiplashRated ★ 4.5

Anarchist from ColonyRated ★ 4.0