Movies
Ratings
193
AtlanticsRated ★ 4.5
Atomic BlondeRated ★ 5.0
Ghost in the ShellRated ★ 4.5
Ordinary PersonRated ★ 4.5
PassengersRated ★ 5.0
RangoRated ★ 5.0
AlliedRated ★ 5.0
I, Daniel BlakeRated ★ 5.0

MisbehaviorRated ★ 1.5
Deepwater HorizonRated ★ 4.5
MoanaRated ★ 5.0

ArrivalRated ★ 4.0

Confidential AssignmentRated ★ 2.5
A Cure for WellnessRated ★ 5.0

SplitRated ★ 5.0
A Single RiderRated ★ 4.5
SnowdenRated ★ 4.0
Hacksaw RidgeRated ★ 3.5
LoganRated ★ 5.0
MoonlightRated ★ 4.5