Movies
Ratings
85
KOKUHORated ★ 5.0

Joint Security AreaRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Chilsu and MansuRated ★ 3.0
Call Me by Your NameRated ★ 3.0

A Moment of RomanceRated ★ 2.5

When Morning Comes, I Feel EmptyRated ★ 2.5

Helter SkelterRated ★ 5.0
Good NewsRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
The HousemaidRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0

Between Calmness and PassionRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
Project YRated ★ 3.5

Woman Is the Future of ManRated ★ 2.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5

Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0