Titles you rated
Wicked: For GoodRated ★ 0.5
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 5.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 5.0
Last MileRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Dark NunsRated ★ 1.0
Crayon Shin-chan the Movie: Our Dinosaur DiaryRated ★ 3.5
Ossan's Love: Love or DeadRated ★ 2.5
Don't Call It MysteryRated ★ 3.0
LucyRated ★ 3.0

Alienoid: Return to the FutureRated ★ 3.5
Moana 2Rated ★ 2.5

Love in the Big CityRated ★ 4.5
Forrest GumpRated ★ 0.5

The HostRated ★ 2.0
Inside OutRated ★ 3.5

Spirited AwayRated ★ 3.5