Movies
Ratings
298
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
ElementalRated ★ 5.0

ExhumaRated ★ 3.5

Troll FactoryRated ★ 0.5
DuneRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 3.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0

12.12: THE DAYRated ★ 5.0

Decision to LeaveRated ★ 1.5

WhiplashRated ★ 4.0

Escape from MogadishuRated ★ 4.5
CruellaRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 4.5
Landmine Goes ClickRated ★ 2.0

The Man Standing NextRated ★ 4.0
1917Rated ★ 4.5