Series
Ratings
29

Chainsaw ManRated ★ 3.0
The PacificRated ★ 4.0
His & HersRated ★ 3.0
Band of BrothersRated ★ 5.0
Can You Translate This Love?Rated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Genie, Make a WishRated ★ 2.0
The Bear Season 1Rated ★ 4.5
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 3.5
Unknown SeoulRated ★ 2.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
Resident PlaybookRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
NewtopiaRated ★ 2.5
La PalmaRated ★ 2.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0