Titles you rated

FrankensteinRated ★ 4.0
Look BackRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
ElioRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
TogetherRated ★ 3.5
Stop Making SenseRated ★ 2.5

28 Years LaterRated ★ 3.5
Piece by PieceRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 5.0
HereticRated ★ 3.5
The Tinder SwindlerRated ★ 2.5
AnoraRated ★ 2.0
The BrutalistRated ★ 4.5
Transformers OneRated ★ 4.0
The FallRated ★ 4.0
PossessionRated ★ 3.0
The Wild RobotRated ★ 4.0
Red RoomsRated ★ 4.0