Series
Ratings
175
Unknown SeoulRated ★ 4.0

DAN DA DANRated ★ 4.0
The WireRated ★ 4.0
The SopranosRated ★ 3.5
Big Little LiesRated ★ 5.0

Vinland SagaRated ★ 3.5
DoubtRated ★ 3.5

Kingdom Season 5Rated ★ 3.0
Succession Season 2Rated ★ 4.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 5.0
Itaewon ClassRated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 2.5
The PenguinRated ★ 4.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
The CrownRated ★ 3.0
Winning Time: The Rise of the Lakers Dynasty Season 1Rated ★ 3.0
The Gilded Age Season 1Rated ★ 4.5
BarryRated ★ 4.0
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.0
Mare of EasttownRated ★ 4.0