Movies
Ratings
489
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
AnnihilationRated ★ 4.0

Attack the Gas Station!Rated ★ 4.0
You Are My SunshineRated ★ 3.5

FarinelliRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.0
RayRated ★ 4.0

ParasiteRated ★ 4.0

Green BookRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
Cool RunningsRated ★ 4.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.0

VenomRated ★ 4.0
AquamanRated ★ 2.5

Welcome to DongmakgolRated ★ 4.0
The Nutcracker and the Four RealmsRated ★ 4.0
Robin HoodRated ★ 2.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
SearchingRated ★ 3.5