Titles you rated
10 Cloverfield LaneRated ★ 4.0
The Shape of WaterRated ★ 5.0
Deadpool 2Rated ★ 4.0
Deliver Us from Evil FinalcutRated ★ 3.0

Inside Men: The OriginalRated ★ 5.0
Hidden FiguresRated ★ 5.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 3.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.0

The RevenantRated ★ 4.0
The Book of FishRated ★ 4.0
Steel RainRated ★ 3.0
EternalsRated ★ 3.0
Alita: Battle AngelRated ★ 3.0

AlienoidRated ★ 3.0

SplitRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
AquamanRated ★ 3.0