Movies
Ratings
1504
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 0.5
Black PantherRated ★ 3.0
First ManRated ★ 4.0
The Messenger: The Story of Joan of ArcRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 3.0
Alita: Battle AngelRated ★ 2.5

Be with YouRated ★ 0.5
SickoRated ★ 3.0

The EqualizerRated ★ 2.5

Keys to the HeartRated ★ 2.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Air DollRated ★ 4.0
The BirdsRated ★ 4.0

Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.5
The King of JokguRated ★ 4.0
Dragons: Gift of the Night FuryRated ★ 3.5
AquamanRated ★ 3.0
PadakRated ★ 3.0
Steel RainRated ★ 0.5
ShineRated ★ 4.5