Movies
Ratings
19
InceptionRated ★ 5.0
Independence DayRated ★ 5.0
Van HelsingRated ★ 3.0

MotherRated ★ 3.0
ConstantineRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
EquilibriumRated ★ 4.0

Running TurtleRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.0

SwiriRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 5.0
The MummyRated ★ 5.0
King KongRated ★ 4.0
My Dear DesperadoRated ★ 3.0