Movies
Ratings
1333
The Addams FamilyRated ★ 2.5
The Arrival of a Train at La CiotatRated ★ 4.5
Un Chien AndalouRated ★ 4.0

Driving Miss DaisyRated ★ 3.5
The ExperimentRated ★ 3.0
UpgradeRated ★ 3.5
ContagionRated ★ 2.0

Memoir of a MurdererRated ★ 3.0
PsychoRated ★ 3.5

Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
Beauty WaterRated ★ 0.5
6 UndergroundRated ★ 1.0
Hotel Transylvania 3: Summer VacationRated ★ 2.0
AladdinRated ★ 4.5

Take This WaltzRated ★ 3.0
On the Beach at Night AloneRated ★ 4.5
NobodyRated ★ 3.0
Eddie the EagleRated ★ 2.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 1.5
Honest CandidateRated ★ 0.5