Titles you rated

World War ZRated ★ 4.0
Stuart LittleRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 5.0
ConstantineRated ★ 4.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.5

HereditaryRated ★ 4.5
The A-TeamRated ★ 3.5

Cold EyesRated ★ 3.5

The Con ArtistsRated ★ 3.5
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.5
28 Days LaterRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5

Spirited AwayRated ★ 4.5

Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.5
Toy Story 4Rated ★ 4.0
Romeo + JulietRated ★ 4.5