Movies
Ratings
140
Black PantherRated ★ 2.5
The Greatest ShowmanRated ★ 4.5
DownsizingRated ★ 2.5
Knight and DayRated ★ 3.5

Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
ForgottenRated ★ 3.0
Justice LeagueRated ★ 2.5
Thor: RagnarokRated ★ 5.0

Memoir of a MurdererRated ★ 1.0
Baby DriverRated ★ 1.5

I Can SpeakRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 4.0

Despicable Me 3Rated ★ 3.0
The CureRated ★ 5.0
DunkirkRated ★ 3.0

47 Meters DownRated ★ 2.5
WALL-ERated ★ 2.5

Spirited AwayRated ★ 3.0
GattacaRated ★ 4.0
Gods of EgyptRated ★ 2.5