Series
Ratings
33
The White Lotus Season 3Rated ★ 4.0
The White Lotus Season 1Rated ★ 4.5

Love in the Big CityRated ★ 5.0
Parasyte: The GreyRated ★ 1.5
The ChairRated ★ 3.5
We Are Who We AreRated ★ 4.0
Desperate HousewivesRated ★ 4.5
Desperate HousewivesRated ★ 5.0
Desperate HousewivesRated ★ 5.0
Moving Season 1Rated ★ 2.0
XO, Kitty Season 1Rated ★ 1.5
Beef Season 1Rated ★ 5.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Under the Queen's UmbrellaRated ★ 5.0
Little WomenRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
HollywoodRated ★ 4.0
Pachinko Season 1Rated ★ 4.0
Inventing AnnaRated ★ 4.0