Series
Ratings
392
The Elusive SamuraiRated ★ 4.0

Kaiju No. 8Rated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
The FrogRated ★ 2.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.0

DAN DA DANRated ★ 5.0

Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.0

Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
The Apothecary DiariesRated ★ 3.5
Shop of the LampRated ★ 3.0
The Devil's PlanRated ★ 3.5

Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.5
Moving Season 1Rated ★ 4.5

Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Season 1 Part 2Rated ★ 4.0

Mushoku Tensei Ⅱ : Jobless ReincarnationRated ★ 4.0
My Happy MarriageRated ★ 3.0
Ikebukuro West Gate ParkRated ★ 4.0
QueenmakerRated ★ 1.5

Oshi no KoRated ★ 4.5
No Game No LifeRated ★ 3.5