Series
Ratings
164

Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 5.0
Delicious in DungeonRated ★ 4.5
HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 3.5
Killing EveRated ★ 3.5
Killing EveRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 4.5
신인감독 김연경Rated ★ 4.5
The Interest of LoveRated ★ 5.0
Takopii's Original SinRated ★ 4.5
Law and The CityRated ★ 4.5
Arcane Season 2Rated ★ 4.5
하트페어링Rated ★ 1.5
DoubtRated ★ 4.0
S LineRated ★ 3.5
Unknown SeoulRated ★ 5.0