Titles you rated


ExhumaRated ★ 3.5
Mission: ImpossibleRated ★ 3.0
Weathering With YouRated ★ 1.5
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5

1987: When the Day ComesRated ★ 3.0
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 2.5
JokerRated ★ 2.5
Inside Out 2Rated ★ 4.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.5

ParasiteRated ★ 3.0

VeteranRated ★ 2.5

The First Slam DunkRated ★ 4.0

I, The ExecutionerRated ★ 3.0

MAL MO E The Secret MissionRated ★ 3.5

Nameless GangsterRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
BarbieRated ★ 3.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0