Series
Ratings
32
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.0
Designated SurvivorRated ★ 5.0
Imjin War 1592Rated ★ 4.0
JinRated ★ 5.0

JinRated ★ 5.0

Money's WarfareRated ★ 5.0
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 4.0
City HunterRated ★ 4.0
GhostRated ★ 4.0
Rooftop PrinceRated ★ 4.0
SignRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0

Rustic PeriodRated ★ 4.5
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.5
The King 2 HeartsRated ★ 3.0
Bridal MaskRated ★ 4.5
GiantRated ★ 4.5