Series
Ratings
11
Money FlowerRated ★ 4.0
JugglersRated ★ 4.0
Temperature of LoveRated ★ 2.5
Two CopsRated ★ 3.0
20th Century Boy and GirlRated ★ 3.0
Mad DogRated ★ 3.5
Avengers Social ClubRated ★ 3.5
While You Were SleepingRated ★ 4.0
Girls' Generation 1979Rated ★ 4.5
Because This Is My First LifeRated ★ 4.5
Witch's CourtRated ★ 4.5