Titles you rated

Margin CallRated ★ 5.0

In the Mood for LoveRated ★ 4.5
Christmas in AugustRated ★ 4.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 5.0

Baby DriverRated ★ 3.5

Intimate StrangersRated ★ 4.0
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 4.5
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
The Asian ConnectionRated ★ 1.5

Between Calmness and PassionRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 4.5
Boys Don't CryRated ★ 4.0
The Joy Luck ClubRated ★ 4.0

MasterRated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 3.5

My Annoying BrotherRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 4.5
No Country for Old MenRated ★ 4.5
Spy NationRated ★ 4.5