Titles you rated

Attack on Titan: Crimson ArrowsRated ★ 5.0
Feels Good ManRated ★ 3.5
CityRated ★ 5.0
Ghost in the ShellRated ★ 5.0
Johnny ExpressRated ★ 5.0
HeroRated ★ 4.5
Ant-ManRated ★ 3.5
ZombielandRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 5.0
UsRated ★ 4.5
IdolRated ★ 4.0
The Wandering EarthRated ★ 2.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.0

Phantom DetectiveRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 4.0

Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.5
Bird BoxRated ★ 4.5

Green BookRated ★ 4.0
RomaRated ★ 4.5
LetoRated ★ 4.5