Movies
Ratings
695
Project Hail MaryRated ★ 5.0
The King's WardenRated ★ 3.5
CompanionRated ★ 3.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 3.0

Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
The Shadow's EdgeRated ★ 3.5

No Other ChoiceRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0

28 Years LaterRated ★ 2.0

I Saw the DevilRated ★ 4.0
Reality+Rated ★ 3.0

FirefightersRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.5- Let Free the Curse of TaekwondoRated ★ 3.0
Hidden FaceRated ★ 2.5

HarbinRated ★ 3.0