Movies
Ratings
290
SinnersRated ★ 3.0
Paris, TexasRated ★ 4.0
HamnetRated ★ 4.0
SolarisRated ★ 1.0
The Count of Monte-CristoRated ★ 3.5
Sentimental ValueRated ★ 4.5
One Cut of the DeadRated ★ 5.0
Hot FuzzRated ★ 4.0
Blue ValentineRated ★ 2.5
Raging BullRated ★ 3.5
SiratRated ★ 3.0
Blade Runner 2049Rated ★ 4.0
El Camino: A Breaking Bad MovieRated ★ 3.0
Father Mother Sister BrotherRated ★ 3.5
The ShiningRated ★ 4.0

The FabelmansRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
FargoRated ★ 3.5
Pierrot le FouRated ★ 3.0
Nouvelle VagueRated ★ 4.0