Series
Ratings
30
New Recruit Season 3Rated ★ 4.0
See You in My 19th LifeRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 4.0
Queen of TearsRated ★ 3.5
Lovestruck in the CityRated ★ 5.0
Unknown SeoulRated ★ 3.5
The Art of SarahRated ★ 3.0
Magical Girl SiteRated ★ 3.5
You and I Are Polar OppositesRated ★ 4.0
Tamon’s B-SideRated ★ 4.5
Dynamite KissRated ★ 3.5
STEINS;GATERated ★ 4.5
The Price of ConfessionRated ★ 3.0
Sing Again Season 4Rated ★ 3.0
The Apothecary DiariesRated ★ 4.0
The Apothecary Diaries Season 2Rated ★ 4.0
My Life with the Walter Boys Season 1Rated ★ 4.0
Itaewon ClassRated ★ 4.0
Barbie Life in the DreamhouseRated ★ 3.0
Panty & Stocking with GarterbeltRated ★ 3.5