Titles you rated
A Year-end MedleyRated ★ 3.5

FamilyhoodRated ★ 3.0
CruellaRated ★ 3.5
Jumanji: The Next LevelRated ★ 5.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0

ParasiteRated ★ 4.5
The Lion KingRated ★ 5.0

RecalledRated ★ 1.5
Shark: The BeginningRated ★ 1.5
Love and LeashesRated ★ 2.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0
BumblebeeRated ★ 4.0
A Quiet PlaceRated ★ 1.0

Deliver Us From EvilRated ★ 3.0

Wonderful NightmareRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
Toy Story 4Rated ★ 4.5
AladdinRated ★ 5.0
Black MoneyRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 4.0