Series
Ratings
19
High KickRated ★ 4.5
Abnormal SummitRated ★ 4.0
Sex and the City Season 2Rated ★ 4.5
Sex and the City Season 1Rated ★ 5.0

One Punch ManRated ★ 5.0
SkinsRated ★ 4.5
My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
LostRated ★ 3.5
InuYashaRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
PunchRated ★ 4.5

Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
The Time We Were Not in LoveRated ★ 3.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 2.5
His and Her CircumstancesRated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 3.5