Movies
Ratings
569
Project Hail MaryRated ★ 4.0
HamnetRated ★ 2.5
KingmakerRated ★ 3.5
The King's WardenRated ★ 3.5
Punch-Drunk LoveRated ★ 1.5

Castle in the SkyRated ★ 4.0
PhiladelphiaRated ★ 4.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan the Movie: Super gorgeous! Glow Kasukabe DancerRated ★ 2.5
The World of LoveRated ★ 4.5
Zootopia 2Rated ★ 2.5
Wall to WallRated ★ 1.0
Good NewsRated ★ 4.5

BugoniaRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
The Exit 8Rated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
The UglyRated ★ 4.0

No Other ChoiceRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 4.5