Titles you rated
No ParkingRated ★ 0.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Honeymoon Hurricane ~The Lost Hiroshi~Rated ★ 3.0
TogetherRated ★ 2.5
Crayon Shin-chan: Shrouded in Mystery! The Flowers of Tenkazu AcademyRated ★ 2.5

Holy Night: Demon HuntersRated ★ 0.5
My Daughter is a ZombieRated ★ 1.0
Detective Conan: Strategy Above the DepthsRated ★ 3.0
Detective Conan: Magician of the Silver KeyRated ★ 2.0
Detective Conan: Crossroad in the Ancient CapitalRated ★ 2.0
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 4.0
Detective Conan: The Phantom of Baker StreetRated ★ 4.5
Detective Conan: Countdown to HeavenRated ★ 3.5
Dead RingersRated ★ 1.5
Anatomy of a FallRated ★ 2.0
Shutter IslandRated ★ 3.0

NoiseRated ★ 1.0
High TensionRated ★ 3.0

Voice of SilenceRated ★ 4.0
Smile 2Rated ★ 3.0