Movies
Ratings
403
MonsterRated ★ 4.0
The Fault in Our StarsRated ★ 3.5
Mood IndigoRated ★ 3.0

A Tale of Two SistersRated ★ 3.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.0

Deliver Us From EvilRated ★ 2.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.0
CallRated ★ 3.5

BurningRated ★ 3.5

Samjin Company English ClassRated ★ 3.5

The Face ReaderRated ★ 4.0

Save the Green Planet!Rated ★ 4.0

Decision to LeaveRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 3.0
AtonementRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0

ExitRated ★ 4.5
SoulRated ★ 4.5
Call Me by Your NameRated ★ 3.5
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 5.0