Series
Ratings
21
The Greatest LoveRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
The Princess's ManRated ★ 3.5

One Punch ManRated ★ 4.5
Seoyoung, My DaughterRated ★ 3.0
Something Happened in BaliRated ★ 2.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
My Mad Fat DiaryRated ★ 3.0
Behind the White TowerRated ★ 3.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0
Game of ThronesRated ★ 3.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.0
DEATH NOTERated ★ 5.0
Bridal MaskRated ★ 3.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Sweet 18Rated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0