Movies
Ratings
556
ArrivalRated ★ 4.0
I Killed My MotherRated ★ 4.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 2.5
The Garden of WordsRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 3.0
LoganRated ★ 3.5
Hidden FiguresRated ★ 4.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 2.0
Finding DoryRated ★ 3.0
Suicide SquadRated ★ 2.5
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
ManderlayRated ★ 4.0
Singin' in the RainRated ★ 5.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0

Ode to My FatherRated ★ 3.0

Coin Locker GirlRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 5.0
Like a French FilmRated ★ 4.0
Still AliceRated ★ 4.0